Skup mieszkań do remontu – sprzedaj lokal od zaraz!

Sprzedaż mieszkań od ręki

Przeznaczony do remontu lokal mieszkalny może być poważnym problemem dla jego właściciela. Znalezienie kupującego na taką nieruchomość często jest bardzo trudne – właśnie dlatego z pomocą przychodzi nasz skup mieszkań do remontu. Razem z nami możesz odsprzedać mieszkanie praktycznie od ręki – bez czekania na kupującego!

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków
Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Dlaczego warto wybrać skup mieszkań do remontu?

Mieszkanie do remontu często otrzymywane jest w spadku albo w darowiźnie. Nie każdy spadkobierca albo obdarowany jest jednak zadowolony z takiej sytuacji, zwłaszcza wtedy, gdy ma już własne mieszkanie i wolałby otrzymać gotówkę. Wtedy rozwiązania są dwa – sprzedaż nieruchomości w obecnym stanie albo wyremontowanie go i sprzedanie po wyższej cenie.

Dobre wyceny to podstawa zadowolonego Klienta!

Mamy duże doświadczenie jako skup nieruchomości. Już od lat działamy na stołecznym rynku i zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc w realizacji transakcji nieruchomości różnych typów. Skupujemy także mieszkania przeznaczone do remontu – możemy zapłacić od ręki po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej.

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Ile płacimy w naszym skupie mieszkań do remontu?

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Nasza firma zajmuje się skupowaniem mieszkań w Warszawie. Od klientów odkupujemy różne nieruchomości pod kątem ich lokalizacji, metrażu oraz stanu technicznego. Także działamy jako skup mieszkań do remontu, umożliwiając właścicielom sprzedać mieszkania praktycznie od zaraz – także w sytuacji, gdy wymaga ono generalnego remontu.

Cena, jaką płacimy w naszym skupie nieruchomości, jest wypadkową wielu czynników. Poprzez współpracę z najlepszymi rzeczoznawcami możemy zaproponować naszym klientom tak atrakcyjne ceny nieruchomości. Wycena jest bezpłatna – po prostu wypełnij w formularz na naszej stronie internetowej, a my będziemy mogli zająć się resztą.

Gdy ważny jest czas, remont nie wchodzi w grę. Warto wtedy zdecydować się na sprzedaż lokalu w obecnym stanie technicznym. Najszybciej transakcję można wykonać w skupie nieruchomości.

Profesjonalnie i kompleksowo – skup mieszkań do remontu – skontaktuj się z nami już teraz, gdy chcesz sprzedać mieszkanie przeznaczone do remontu!