Skup mieszkań z dożywociem i odwróconą hipoteką – płacimy gotówką!

Skup mieszkań z dożywociem w Warszawie

Mieszkanie, na którym ciąży umowa dożywocia, w tym także odwrócona hipoteka, można sprzedać. W naszym skupie możemy odkupić je od Ciebie za gotówkę od ręki. Sprawdź, jak otrzymać pieniądze za mieszkanie z domieszkaniem do śmierci!

Nasz skup nieruchomości działa w Warszawie i zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dotyczących transakcji nieruchomości. Odkupujemy różne lokale, także te z wadami prawnymi, między innymi z dożywociem.

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków
Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Jak sprzedać mieszkanie z prawem dożywocia?

Prawo, inaczej umowa dożywocia jest ustanawiane na lokalu wtedy, gdy jego dotychczasowy właściciel chce mieszkać w nim aż do śmierci, ale jednocześnie przepisuje je na wybraną przez siebie osobę, na przykład członka rodziny.

Mieszkanie z dożywociem możliwa do wykupu

Jedną z odmian umowy dożywocia jest popularna teraz odwrócona hipoteka, która pozwala dożywotnikowi na otrzymywania systematycznej renty. Po jego śmierci własność nieruchomość przechodzi na inną firmę.

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Jak przebiega skup mieszkań z dożywociem?

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

W naszym skupie nieruchomości mamy duże doświadczenie dotyczące transakcji nieruchomości z wadami prawnymi, także z umową dożywocia. Możemy odkupić od Ciebie mieszkanie od ręki – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przeprowadzimy jego wycenę i zaproponujemy Ci korzystną cenę odkupu. Pracują dla nas doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi – masz gwarancję rzetelnej wyceny.

Własność mieszkania z dożywociem nie oznacza, że nie można go sprzedać. Wówczas prawo dożywocia nadal obowiązuje i nowy właściciel musi go przestrzegać. Niestety, znalezienie zainteresowanych na takie mieszkania jest często bardzo trudne. Jest jednak alternatywa – to skup mieszkań z dożywociem prowadzony przez naszą firmę.

Zależy nam na tym, aby transakcja odbywała się z naciskiem na bezpieczeństwo, komfort, ale również na szybkość. Dbamy o wszystkie formalności związane z transakcją nieruchomości, odpowiadamy na wszystkie pytania związane ze sprzedażą, a także jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zamknąć sprzedaż w jak najkrótszym czasie.

Wybierz nasz skup mieszkań z dożywociem – pieniądze wypłacamy natychmiast po podpisaniu umowy sprzedaży!