Skup mieszkań zaniedbanych – gotówka od ręki!

Działamy jako skup mieszkań zaniedbanych w Warszawie

Kierujemy nasze usługi do wszystkich osób, które dysponują mieszkaniami przeznaczonymi do remontu, uporządkowania, dezynfekcji, dezynsekcji. Teraz możesz po prostu wybrać skup mieszkań, gdy nie chcesz zajmować się szukaniem kupującego – z naszym skupem zrealizujesz transakcję od ręki.

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków
Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Jakie mieszkania zaniedbane skupujemy?

Sprzedaż mieszkania w złym stanie może być bardzo kłopotliwa, dlatego nasz skup mieszkań zaniedbanych jest przygotowany na wszystkie ewentualności. Od naszych klientów skupujemy różne nieruchomości mieszkalne – te wymagające wywiezienia mienia, po pożarach, zalaniu, mieszania, w których przez długi czas przebywała osoba zmarła, mieszkania do kompleksowego remontu.

Zaniedbane mieszkania można sprzedać także od zaraz

jeśli jesteś właścicielem takiej nieruchomości i potrzebujesz pieniędzy, po prostu skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Skupujemy nieruchomości w kilka dni roboczych, dlatego z nami nie musisz czekać na otrzymanie pieniędzy!

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Jak szybko otrzymasz pieniądze ze sprzedaży mieszkania?

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Teraz nie musisz czekać na to, aby otrzymać pieniądze ze sprzedaży nieruchomości. Nasz skup mieszkań zaniedbanych jest skoncentrowany na jak najszybszym przeprowadzeniu transakcji nieruchomości. W większości przypadków czas sprzedaży to zaledwie 3 dni – od razu po podpisaniu umowy nasi klienci otrzymują gotówkę.

Aby uzyskać dokładne informacje o cenie oraz procedurze sprzedaży, po prostu skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy będą mogli przygotować indywidualną wycenę i zaprezentować szczegóły realizacji usługi.

Skupiamy się na skupie nieruchomości w Warszawie – interesują nas mieszkania w różnych lokalizacjach, metrażach, dlatego po prostu skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, ile możemy Ci zaproponować. Nasze wyceny są przygotowywane przez rzeczoznawców z dużym doświadczeniem, więc możesz otrzymać razem z nami kwotę, która będzie w pełni Cię satysfakcjonowała.

Wybierz profesjonalny skup mieszkań zaniedbanych w Warszawie – skorzystaj z oferty naszej firmy i sprzedaj nieruchomość bez problemów!