Skup mieszkań z lokatorami – odkupimy je od Ciebie od ręki!

Chcesz sprzedać nieruchomość, w której mieszkają lokatorzy?

W takim przypadku wybierz nasz skup mieszkań z lokatorami! Jeżeli chcesz sprzedać lokal od ręki, po prostu skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę i otrzymać wypłatę pieniędzy nawet w mniej niż tydzień!

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków
Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorami?

Gdy mieszkanie, w którym znajduje się lokator, jest przeznaczone do sprzedaży, warto wcześniej wypowiedzieć mu umowę, aby nowy właściciel mógł otrzymać nieruchomość gotową do zamieszkania. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, gdy lokator nie chce opuścić lokalu.

Z Nami szybko sprzedaż swoją Nieruchomość

Nasz skup nieruchomości w Warszawie zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dotyczących transakcji nieruchomości. Skupujemy również mieszkania z lokatorami, dlatego wtedy, gdy chcesz szybko sprzedać taką nieruchomość, jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji.

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Jak działa skup mieszkań z lokatorami?

Skup mieszkań Warszawa, Łódź, Pruszków

Skupy nieruchomości, w tym nasz skup, oferują swoim klientom kompleksową obsługę w ramach odkupu nieruchomości także z wadami, na przykład z zamieszkałymi lokatorami. To najszybszy sposób na gotówkę ze sprzedaży nieruchomości – możesz otrzymać ją od ręki nawet w parę dni.

Aby sprzedać nieruchomość w naszym skupie, skontaktuj się z nami telefonicznie albo online. Poprosimy Cię o przekazanie nam informacji dotyczących nieruchomości, aby wykonać jej wycenę. Przeprowadzenie wyceny jest bezpłatne. Gdy zaproponowana przez nas ceną satysfakcjonuje Cię, możesz od razu umówić się na finalizację transakcji – zadbamy o wszystkie formalności.

Właściciel nieruchomości może sprzedać je wraz z lokatorem – nie musi wtedy również otrzymywać od niego zgody na transakcję. Dzięki temu można odsprzedać posiadaną nieruchomość i odzyskać środki. Niestety, zainteresowanie takimi ofertami jest bardzo małe, dlatego samodzielne szukanie kupującego zazwyczaj nie przynosi żadnych rezultatów. Rozwiązaniem jest wtedy skup mieszkań z lokatorami.

Nasza współpraca pozwala w szybki sposób uzyskać pieniądze, które są potrzebne